Звільнення Рябошапки

0 663

Генерального прокурора України Руслана Рябошапку хочуть звільнити за неспроможність влади законно робити «посадки».

Після стрімкого спаду рейтингу партії влади та Президента, команда на Банковій вирішила перекласти провал в економіці та соціалці на уряд, якщо ж розібратись то виходить. що далеко не весь склад уряду не справився, оскільки прем’єром призначаємо віце-прем’єр-міністра, залишаємо міністра Авакова, Малюську та ще деяких. Повертаємо політиків Януковича, Ющенка.
Дивно, що з уряду також виключили одного з небагатьох реальних реформаторів уряду та чиновницького апарату Дмитра Дубілета, який тихенько, без пафосу дійсно впроваджував реформи в своїй галузі.
Проблеми в боротьбі з корупцією хочуть перекинути на «молодого» Генерального Прокурора України, бо нікого не притягнули до відповідальності за корупцію.
Руслан Рябошапка лише пів року очолює прокуратору України. Найскладніший правоохоронний орган в країні. Всім хочеться миттєвих змін і щоб вже сотні екс ТОП-політиків сиділи у в’язниці, але за цей час зроблено багато. З офісу Генерального прокурора через переатестацію звільнено багатьох працівників, в тому числі скандального прокурора Костянтина Кулика, який був людиною Коломойського, а знаючи вплив олігарха на сьогоднішню владу, це було важко. Зараз відбувається переатестація регіональних прокуратур. Нещодавно іспити завалив відомий головний прокурор Одеської області і він буде звільнений, тому не дивлячись на спроби зробити Рябошапку винним в бездіяльності всіх правоохоронних органів України, видно що він мабуть єдиний хто дійсно відкрито чистить свої лави.
І те, що він зустрівся з послами країн Великої Сімки, це не демарш проти Президента, уряду чи ще когось, це демонстрація правильного факту, що Генеральний Прокурор України незалежна посадова особа, який повинен здійснювати незалежну міжнародну діяльність.
Подивимось, що для влади головне: рейтинг чи реальні дії і важкі реформи і чи залишать реального реформатора своєї галузі, а не піарщика чи підлабузника.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.