Велике будівництво Зеленського засноване на бітумі з Російської Федерації?

0 741

Активісти просять Зеленського посприяти зниженню залежності України від російського бітуму під час реалізації президентської програми «Велике будівництво»

Росія знову дозволила поставки бітуму до України в розпал реалізації проекту з наймасштабнішого будівництва доріг.

Учасники всеукраїнської громадської організації «Міжнародний Антикримінальний Альянс» просять президента Володимира Зеленського посприяти зниженню залежності України від поставок бітуму з Росії, зокрема, під час реалізації президентської програми з будівництва доріг «Велике будівництво».
Про це на прес-конференції в УНІАН заявив голова всеукраїнської ГО «Міжнародний Антикримінальний Альянс» Богдан Воронцов.
«Основна наша мета — донести до президента України, що ми не повинні бути імпортозалежними від Росії. Це дає можливість для маніпуляції Україною. Росія може в будь-який момент говорити про те, що наша країна веде подвійну гру. Оскільки спочатку Україна заявляє, що РФ є агресором, а щодо бітуму ми ведемо торгово-економічні відносини на десятки мільярдів гривень», — сказав він.

За словами Воронцова, РФ також може маніпулювати Україною, припинивши поставки бітуму як з Росії, так і через Білорусь. Внаслідок чого програма президента «Велике будівництво» може зупинитись.
«Ще якийсь час тому Росія не могла постачати бітум, тому що вони самі запровадили заборону на поставки бітуму та нафтопродуктів до України. Але чомусь саме зараз, під час «Великого будівництва», коли Росія розуміє, що Україні будуть потрібні сотні тисяч тонн бітуму, РФ із 8 жовтня дозволяє поставки бітуму до України. Бітум — основний продукт для будівництва доріг», — пояснив активіст.

Голова всеукраїнської ГО вважає, що основні компанії-постачальники бітуму в Україні так чи інакше пов’язані з Росією.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.