Суддя Прасолов не знає процесуального права

Судд з одностороннім розглядом справ

0 1 989

В Україні після революції гідності запущено не одну реформу. Замість пострадянської міліції ми отримали молоду Національну Поліцію.

Запущено медичну реформу, освітню, реформу пракуратури та інші.

Та найголовнішою проблемою в сучасній Україні є корупція. Для боротьби з нею з’явились Національне Антикорупційне Бюро України, Національне агенство з протидії корупції, спеціальна антикорупційна пракуратура, прийнято закон про створення Антикорупційного суду, світ побочмдо Державне Бюро Розслідувань. Та, більшість зі мною напевно погодяться, головним знаряддям в подоланні корупції є суд. А судова реформа очолювана заступником голови Адміністрації Президента адвоката Бориса Філатов, покищо не зазнала успіху.
В судах досі перемагають гроші чи зв’язки. Та до корумпованих суддів ми звикли. Але коли судді такі, як голова васильківського районного суду Київської області Корнієнко будучи п’яним на зупинці збив насмерть людину котра очікувала свій транспорт. Та досі очолює суд та провадить судочинство. Таких прикладів безнаказаності суддів багато. Вони перетворилися на касту недоторканих. Але страшно коли ти в суді, а суддя не лише відкрито підіграє одній із сторін, а робить це без розуміння та знання законів та процедур.
Це смішмиь та водночас лякає. Розумієш що людина не просто отримавши хабар відкрито демонструє це своєю поведінкою, а й робить це без грамотно показуючи незнання законів. Ти розумієш, що твоя доля залежить від людини, яка розуміє в законах меньше аніж ти не вчивши їх.
Так до громадської організації Міжнародний Антикримінальний Альянс та журналістів МСГК Інфо звернулись потерпілі від корумпованих та недолугих дій подібних судів та адвокати — свідки цього.
Суддя Саксаганського районного суду Кривого Рогу, що на Дніпропетровщині Прасолов веде себе в суді просто неадекватно.
Іноді він відверто стає на бік однієї зі сторін. Так адвокат Юрій Грибченко поскаржився до Вищої ради правосуддя на дії судді Володимира Прасолов де зазначив, що суддя відверто демонструє свою зацікавленість в рішенні на користь однієї зі сторін порушуючи всі норми процесуального права та свою безграмотність та незнання законів.
А іноді робить це не спромогшись навіть дотримуватись логіки та максимальної правдивості.
Наприклад в постанові від 18 травня 2018 року спочатку пише, що адвокати Грибченко та Донський присутні та, що вони були не проти клопотань, а фактично засідання 18 травня відбувалось без присутності адвокатів.
А іноді замість того аби зачитати рішення, вийшовши з нарадчої кімнати розповідає притчі.
Постає питання, як подібні судді можуть носити мантію та провадити судочинство.
І питання до Вищої Кваліфікаційної Комісії Суддів та Вищої Ради Правосуддя, чому до такого судді досі не задіяні дисциплінарні санкції.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.