Прокурора Кулика — звільнять. Повідомив Рябошапка

0 425

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка сьогодні, 5 листопада, розглянув звернення народних депутатів України щодо перепризначення в органи прокуратури скандального прокурора Костянтина Кулика.
За словами народного депутата фракції «Слуга народу» Івана Шинкаренко, генеральний прокурор Руслан Рябошапка пообіцяв відновити справи про незаконне збагачення Костянтина Кулика. «У випадку ігор з лікарняним, Кулик буде звільнено до кінця поточного року точно, оскільки з нового 2020 року розпочинає роботу оновлений очищений Офіс Генерального прокурора», – розповів Шинкаренко за підсумками зустрічі з Рябошапкой.

Рябошапка підтвердив наміри очистити офіс генеральної прокуратури від одіозних особистостей і прокурорів старого зразка.

Раніше до Рябошапки зверталися громадські організації щодо незаконного перепризначення Кулика. Минулого тижня понад 60 депутатів з фракцій «Слуга народу», «Голос» і «Батьківщина» підписали колективне звернення до генпрокурора щодо звільнення Кулика.

«Я просто дозволю собі нагадати, що Костянтин Кулик раніше звинувачувався у справі про незаконне збагачення. Цю справу було закрито в суді лише тому, що Конституційний суд України вирішив, що незаконне збагачення більше не злочин», – заявила голова Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Анастасія Красносільська.

Звернення в ГПУ до Рябошапки, підтримали представники «Голоси», «Батьківщини» та «Слуги народу», а також представники антикорупційних громадських організацій «Центр протидії корупції» (ЦПК) і Трансперенсі Інтернешнл Україна, екс-главою якої був нинішній народний депутат від «Голосу» Ярослав Юрчишин. За словами народного депутата від фракції «Слуга народу» Романа Іванісова, ситуація з Куликом ставить під загрозу довіру до антикорупційних органів України та особисто Руслану Рябошапке. А очищення від старих антигероїв і оновлення системи є завданнями нової влади.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.