Продаж посади чи співпадіння?

0 1 451

Громадській організації стало відомо, що днями закінчився конкурс на посаду Голови Державного агентства з управління зони відчуження. Очевидно, це дуже відповідальна та хлібна посада, в зв’язку з великими дотаціями з всього світу.
Переможцем конкурсу визнано Сергія Калашника, який зараз є виконувачем обов’язків генерального директора ДСП Чорнобильська АС і є фігурантом досудового розслідування СБУ про не цільове використання бюджетних коштів в великих розмірах, але давайте розберемось хто ж назначає Калашника на таку високу посаду.
Як відомо, ця посада підпорядкована Міністерству енергетики та захисту довкілля, але зараз там немає Міністра, є Перший заступник та тимчасово виконувач обов’язки Міністра пан Шубін, який в свою чергу притендував на посаду Міністра, проте не пройшов поліграф в СБУ, тому і не пройшов на Міністра. Тому вихід простий: або поставити свою людину, або продати посаду. Калашник намагаючись уникнути відповідальності за крадіжку бюджетних коштів купив собі нову посаду.
Невже уряд піде на призначення на посаду людину по якій продовжиться досудове розслідування за крадіжку грошей на попередній посаді?
Чи у нас в країні треба вкрасти бюджетні гроші і тільки тоді підвищують?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.