Поліція охорони побили мирного громадянина

0 838

Активісти ГО «КПК», ГО «Міжнародний антикримінальний альянс» та ГО «Україна — правова держава» прийшли до Територіального управління ДБР розташованого у м. Києві для отримання інформації щодо розслідування злочину вчиненого працівниками поліції.

Так, ще у січні 2020 року старший сержант поліції Дембіцький Р. В. та капрал поліції Олексієнко О. О. перевищуючи свої службові повноваження нанесли тілесні ушкодження Сидоренку Роману Володимировичу, голові ГО «Україна — правова держава». За даним фактом у березні 2020 року Державним бюро розслідувань було відкрито кримінальне провадження з правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 365 КК України.

За декілька місяців слідства слідчим було проігноровано численні клопотання та заяви з боку потерпілого Сидоренка. Також слідчий відмовився надавати інформацію про хід розслідування народному депутату України Санченку О. В., який направляв відповідне звернення.

У травні слідчим Другого слідчого відділу Територіального управління ДБР розташованого у м. Києві Ящуком Т. М. було винесено незаконну постанову про відмову у визнанні потерпілим Сидоренка Романа Володимировича. Вказана постанова була визнана незаконною та скасована суддею Печерського районного суду міста Києва Волковою С. Я. 1 липня 2020 року.

Саме з цим судовим рішенням активісти разом із потерпілим і прийшли до територіального управління. У будівлі ДБР активістам намагалися перешкодити зайти до приміщення та повідомили, що слідчий Ящук, який веде справу, зараз відсутній і до вечора його не буде. Проте активісти все ж таки потрапили до управління і направились в приймальню громадян. Через декілька хвилин з’явився слідчий Ящук Тарас Миколайович, який нібито був відсутній на робочому місці. Слідчий повідомив, що вказане кримінальне провадження закрито в червні місяці 2020 року. Слідчий не зміг пояснити чому під час провадження не було допитано потерпілого Сидоренка, не взяті до уваги докази які подавались Сидоренком. Також слідчий відмовився називати ім’я прокурора який здійснював процесуальне керівництво у проваджені. Слідчий відмовився надати копію постанови про закриття кримінального провадження і сказав, що таку копію направлено Сидоренку Роману Володимировичу засобом поштового зв’язку. Проте, станом на сьогодні Роман Сидоренко жодної постанови не отримував.

За словами самого потерпілого та його адвоката Дмитра Бузанова рішення слідчого про закриття кримінального провадження є необґрунтованим та незаконним. Вказане рішення буде оскаржуватись до суду, а на самого слідчого буде написана заява щодо притягнення його до відповідальності.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.