ОРГАНІЗАТОРОМ АКЦІЙ ПІД КАБМІНОМ Є КРУТЧАК — ЖУРНАЛІСТ

0 612

8 листопада біля Кабінету Міністрів України тітушки Василя Кручака провели оплачену провокацію. «Активісти» принесли з собою плакати з фотографіями Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Очевидці розповіли, що в руках у молодих людей були плакати з фотографіями Гончарука і серцями в кольорах ЛГБТ-прапора. Присутні викрикували: «Гончарук гей — не ґвалтуй людей!». Вони розмахували перед собою фаллоімітатором. Після акції її учасники кинули гумові вироби в напрямку будівлі Кабінету міністрів. У Мережі з’явилися фотографії і відео провокаторів.

 

Головним замовником акції експерти називають псевдожурналіста Василя Кручака та відомого провокатора Володимира Петрова. Саме Василь Крутчак у 2015 році організовував акцію проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, на якій намагався закидати Лідера партії резиновими фалоімітатотрами.

 

Нагадаємо, раніше Петров та Кручак підозрювалися у завідомо неправдивому повідомленні про кримінальне правопорушення. Під час обшуків вдома у Петрова військова прокуратура та СБУ вилучили близько десяти аналогічних гумових приладів. Як пояснював тоді сам Петров, вказані фаллоімітатори він використовував у приватних цілях.

«Петрова, який серед журналістського народу має красномовний позивний «людина-ж@па», розробляли і вели кіберполіція і департамент внутрішньої безпеки НП (бо злочин стосується співробітника міністерства) за дорученням військової прокуратури. Слідство веде СБУ. Затримання проведено за участі патрульної поліції. Петров – не перший затриманий, перед ним узяли ще кількох його співробітників, просто він – найвідоміший», – зазначили в повідомленні.

Поряд з цим, громадяни звернулися до поліції стосовно хуліганських дій біля Кабінету Міністрів України 8 листопада з метою встановлення особистості хуліганів та притягнення їх до відповідальності.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.