Новий варіант рейдерства

0 1 092

Ще з часів попередньою влади Україна звикла до рейдерства та незаконного захоплення полів, елеваторів та навіть офісів. Зазвичай це зграя молодиків спортивної зовнішності, часто зі зброєю силою захоплюють будь-яке підприємство.
Але не в цьому випадку, рейдерство може бути й іншим.
До громадської організації Міжнародний Антикримінальний Альянс звернулись підприємці з міста Рубіжне, що на Луганщині, а саме Едуард Моспанов та Ігор Бондаренко, які є засновниками та власниками товариства з обмеженою відповідальністю НПФ «Славяни» та розповіли як рейдери захопили їхнє підприємство, просто незаконно внісши зміни до єдиного державного реєстру юридичних осіб, за допомогою корумпованих державних реєстраторів та «купленого» нотаріуса.
Після журналістського розслідування виявилося, що історія рейдерства проста: по підробним документам з двох стало четверо засновники, двоє з яких це Борис Літвіненко та Володимир Шаповалов, які вирішили незаконно захопити підприємство.
16 квітня 2018 року вони зібрали псевдо загальні збори та підробили протокол цих зборів в якому начебто всі четверо засновники були присутні та підтримали зміни, пізніше на основі цього протоколу проведено реєстрацію зміни керівництва. Проте виявилось, що двох засновників не було, більше того є факт підтвердження, що один з них взагалі перебував за кордоном, але правоохоронні органи на всі докази закривають очі, чим підтримують рейдерів.
Складається враження, що звички партії Регіонів часів диктатора Віктора Януковича досі діють в Україні але вже в іншій формі. Проте виникає питання, чому органи влади покривають рейдерство в Україні?
Міжнародний Антикримінальний Альянс буде відстоювати права громадян та ініціювати покарання рейдерів та їх поплічників

.

Журналіст Богдан Воронцов

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.