Незаконна нафтопереробна фабрика під Харковом

0 1 327

До ГО «Міжнародний Антикримінальний Альянс» про допомогу звернулись жителі міста Мерефа, що на Харківщині, що на території міста безперешкодно і незаконно функціонує нафтопереробна станція потужності в 100 000 тон на рік без жодних дозвільних документів на ведення будь-якої господарської діяльності, а влада та правоохоронні органи закривають на це очі.
В ході журналістського розслідування виявилось, що небезпечні відходи виробництва паливно-мастильних матеріалів підприємство викидає в ліс та річку, чим знищує навколишнє середовище! Що вже казати про паливо яке вивозиться без жодних документів до непідконтрольної території Донецької області. За неофіційною інформацією на території підприємства є карта України з зображенням півострова Крим і ДНР, як територіями Російської Федерації, але коли вияснилось, що підприємство належить громадянину з подвійним громадянством України та Росії тоді стало все зрозуміло! Також стало відомо, що кінцевим власником є Юрій Іванющенко відомий як “Юра Єнакієвський” як один з найближчих соратників втікача віце-президента Віктора Януковича.
Найбільше нас здивувало те, що нещодавно ДФС України (податкова) та Генеральна Прокуратура України проводили обшуки на підприємстві та не знайшли жодних дозвільних документів, ними було накладено арешт на все, що перебувало в той момент на території підприємства, але ж як тоді на даний момен нафтопереробна станція безперешкодно працює та продовжує збагачувати проросійських втікачів-бандитів та непідконтрольні території тобто серапаратизм. І це попри те, що в Україні вже 4 роки йде неоголошена війна, незаконно анексовано півострів Крим та окупована частина Донецької та Луганської областей!
Цікаво, чи знають про це один з найбільших реформаторів постмайданівської влади, харків’янин, міністр МВС України Арсен Аваков? Чи може про це знає та нічого не може зробити екс губернатор Харківщини, що вдало пропрацювавши в Харківській області став головою адміністрації Президента? Чи може про це знає новий губернатор Харківщини, якого не втомлюється хвалити Юлія Світлична?
На ці питання поки немає відповіді.
В свою чергу голова ГО Богдан Воронцов ще раз написав заяву до національної поліції міста Мерефа щодо припинення будь якої діяльності незаконної нафтопереробної станції!
Чи є такі «законні» станції наслідками славнозвісної попередньої влади?
Розберемось!

 

!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.