Не допустимо корупціонера на нову посаду

0 450

Профспілка ЧАЕС дізнавшись про можливість призначення корупціонера Калашникова з виконувача обов’язків Генерального директора Чорнобильської АЕС на посаду керівника зони відчуження, почала звертатись до всіх, хто може запобігти цьому призначенню. Надіслали звернення від первинної профспілки ЧАЕС до Голови Держ. інспекції ядерного регулювання Плачкову з проханням не допустити призначення Калашникова, вони знають грішки Калашникова та не можуть допустити його до керування зоною відчуження.
Закрадається підозра, що виконувач обов’язків Міністра енергетики та захисту довкілля України Шубін, який не пройшов поліграф в Службі безпеки Украни для призначення Міністром намагається в останній момент заробити на всьому, тому може продавати підконтрольні йому посади будь-якому корупціонеру, тим більше з порушенням процедури призначення.
Одним із факторів порушунь є постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 26 березня 2016р. та закону україни «про державну службу».(https://www.kmu.gov.ua/npas/248939538)
Чи закриє уряд та керівництво держави очі на всі ці факти та відвертого корупціонера буде призначено на відповідальну посаду ???
Це в результаті може привести до міжнародного скандалу, тому що за ситуацією в зоні відчуження спостерігає весь світ, надаючи велику фінансову підтримку для її утримання

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.