НАЗК покарає депутатів-правопорушників

0 796

Громадська організація «Міжнародний Антикримінальний Альянс» провела розслідування щодо депутатів всіх обласних рад на предмет їх дотримання антикорупційного законодавства, а саме подачі депутатами електронних декларацій до НАЗК.
Відповідно до закону, не подання чи не своєчасне подання електронної декларації особами, уповноваженими на виконання функції держави або місцевого самоуправління є порушенням антикорупційного законодавства кримінального та адміністративного кодексу.
Промоніторивши факт та терміни подачі декларацій депутатами обласних рад ми виявили 54 випадки порушення закону.
З списком осіб порушників наша організація звернулася до Національго агентства з питань запобігання корупції, проте вони знайшли порушення лише в 11 депутатів, 9 з них взагалі не вважає за необхідне оприлюднювати свої статки та прибутки, а 2 не можуть це зробити вчасно.
Відповідно до наданих нами інформації проти 9 осіб котрі не подали декларації НАЗК вжило заходів та притягне їх до відповідальності, відповідно до закону за це є кримінальна відповідальність.
Матеріали щодо 2 осіб котрі не своєчасно задекларувати свої статки відправлено до поліції, щоб вони вжили відповідних заходів.
В наступній статті ми повідомимо прізвища антигероїв першої хвилі нашої перевірки.
Люди повинні знати, хто з їхніх обранців не дотримується антикорупційного законодавства та приховує статки, особливо напередодні нових місцевих виборів. Порушники не повинні залишитись депутатами!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.