Голова Введенки Геращенко кришує незаконну георозвідку Білорусьнефть

0 508

Чугуївськи район на Харківщині знову бурлить. Цього разу піднялися мешканці селища Введенка та Тернівка.

Громада Веденської селищної ради Чугуївського району разом з громадською організацією Міжнародний Антикримінальний Альянс в особах правління Олександра Стадніка та Костянтина Хромушкіна, керівництва Чугуївського відокремленого підрозділу Андрія Васильєва, Сергія Деньчика, Євген Волков провели черговий багатолюдний мітинг в селищі проти незаконних геологорозвідних робіт на території сіл Тернівки та Введенки Білоруською компанією котру наняла компанія одіозного депутата від опозиційного блоку Вадима Новінського.

Хоча розвідні робити, що проводяться в лісі, чим вже завдають шкоди деревам, проходять не так давно, але встигли завдати значної шкоди природі та громаді. Вириті котловани призвели до того, що з криниць відійшла питна вода, тоді як криниці є основним її джерелом.

Розібравшись в справі, виявилось, що жодних дозвільних документів ні Чугуївської районної ради чи адміністрації, сільської ради в розвідників немає. Що говорить, що проведення будь-яких робіт по розвідці та подальшій добичі газу на цій території є протиправним. Але голова селищної ради Ганна Геращенко за невідомих поки що причин покриває злодіїв та дозволяє вчиняти іноземній компанії незаконну діяльність.

Від безвиході громада разом з активістами громадської організації Міжнародний Антикримінальний Альянс зібрали більше 400 підписів громади за недовіру селищному голові та відвезли їх до Чугуївської районної державної адміністрації.

Та дивно те, що під час мирної акції проти дій громади виступали представники громадської організації Фрайкор  та представники Харківської обласної спілки учасників антитерористичної операції, котрі захищали селищного голову. А коли до них звернулась громада с питанням, що вони роблять, один з них пояснив, що їх на захист Геращенко прислала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Постає чергове питання, кого захищає губернатор: громаду чи корумпованих представників влади.

Громадська організація Міжнародний Антикримінальний Альянс продовжуватиме активну участь в відстоюванні справедливості громадою Введенської селищної ради та в захисті прав її громади.

   

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.