Команда МАА вимагає від поліції зупинити наркоторгівлю закладками

0 169

Команда громадської організації «Міжнародний Антикримінальний Альянс» приїхала до Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України з вимогою припинити розповсюджувати наркотики та зупинити хвилю так званих «закладок».

Кожного дня українці по всій країні бачуть, як наркомани риються в землі, шукаючи наркотики, які вони купляють через інтернет, а потім «бариги» їх ховають у різних місцях, скидують клієнтам геолокацію, а ті вже самі знаходять товар. Юрист Міжнародного Антикримінального Альянсу записала відео, як на дитячому майданчику спального району Києва, наркоман риється в землі, шукаючи закладку.

Активісти Міжнародного Антикримінального Альянсу провели перфоменс, розсипали муку біля входу до поліції, яка виглядає як наркотик кокаїн, бо вважаємо, що Департамент наркозлочинністі своєю бездіяльністю допомагає наркоторгівлі. Команда громадської організації «Міжнародний Антикримінальний Альянс» закликає президента України Володимира Зеленського та голову Національної поліції Ігоря Клименко зупинити наркоторгівлю та прибрати з вулиць міст та сіл закладки.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.