Хто вкрав медичні маски в укрїнців?-розберемось

0 448

Тепер медичні маски можливо з’являться для населення. Від сьогодні до жодного магазину, пошти чи аптеки ніхто не зможе зайти без медичної маски, тобто без маски навіть продуктів не зможемо купити, навіть якщо людина повністю здорова, але якщо їх немає ні в аптеках ні в інших магазинах, що ж робити? Держава вимагає одягати те, чим не може забезпечити, більше того, за відсутності маски буде штраф, здається геніально.
Сьогодні з’явилася надія, що зможемо знайти маски для покупки, як мінімум в аптеках.
Відповідно до інформації з сайту Державного агентства резерву України (https://rezerv.gov.ua/news/derzhrezerv-vidvantazhiv-moz-majzhe-10-miljoniv-medichnih-ma ) , стало відомо, що 23 березня поточного року агентство передало до Міністерства охорони здоров’я України 10 мільйонів медичних масок та ще багато іншого мед. обладнання.
Виявилось, що Кабінет Міністрів України ще в травні 2019 року прийняв рішення про передачу Міністерству охорони здоров’я медичних масок, апаратів штучної вентиляції легенів, ручні дихальні апарати, рентгенівські комплекси, пульсометри та кисневі концентратори, іншими словами, найнеобхідніше для боротьби з епідемією коронавірусу. Проте, Держрезерв неодноразово звертався до МОЗу з проханням прийняти матеріальні цінності медичного призначення, але отримував відписку.
Тоді виникає питання хто винен, що громадяни змушені купувати необхідні медичні маски за дуже завищеними цінами, із-за їх відсутності, в той час коли десять мільйонів мед. масок, які були закуплені за гроші платників податків лежать на складах.
Ми спробуємо розібратися хто в цьому винен.
#Залишаємосьвдома

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.