Амброськін невзмозі провести звичайну операцію!

0 784

Громадській організації Міжнародний Антикримінальний Альянс стало відомо, що в травні 2018 року співробітники поліції затримували злочинців у місті Херсон.
В рамках журналістського розслідування МСГК інфо за допомогою активістів громадської організації Міжнародний антикримінальний альянс стало відомо про наступне.
Цією операцією керували: перший заступник Голови поліції України Аброськін В. В., начальник ДКР поліції України Тіхонов С. В. та його заступник — Прудченко С. В. Завдяки злочинній недбалості працівників поліції злочинці, що вчинили розбійний напад на ювелірний магазин втекли разом з награбованим. Вказане спричинило збитки окремим громадянам.
За цим фактом, 23.05.2018 року, Головою поліції України призначено службове розслідування стосовно поліцейських, котрі приймали участь та здійснювали керівництво операцією.
Поліцейські, які керували операцією, були призначені керівниками комісії з проведення вказаного службового розслідування (хоча пізніше їх було все-таки виведено зі складу комісії). В результаті проведення службового розслідування було складено висновок, який затвердив Аброськін В. В. , будучи тимчасово виконувачем обов’язків Голови поліції України.
З огляду на вище викладене, цей факт можно розцінювати, як порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання Корупції» та ст. 172-7 КУпПАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів)

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.