Активісти вимагають звільнення прокурора Кулика.

0 756

7 листопада біля головного офісу Генеральної прокуратури України активісти МАА провели мітинг проти порушення законодавства прокурорами Генеральної прокуратури.

Головними причинами невдоволення громадськості стала діяльність прокурора ГПУ Костянтина Кулика. 

Так, Констянтин Кулик не пройшов атестацію прокурорів яку розпочав Президент України та Генеральний прокурор, втягнув країну до міжнародного скандалу пов’язаного з Burisma, а також володіє необгрунтованими статками і нерухомістю.

 

Активісти громадської організації «Міжнародний антикримінальний альянс» остерігаються, що прокурор Кулик може втекти з України, тому вийшли на протест. До акції долучилися небайдужі громадяни.
Під стінами Генеральної прокуратури зібрались близько сотні активістів,різних громадських організацій та громадських діячів, які вимагають термінового звільнення прокурора Костянтина Кулика. Хоча й керівник ГПУ вже пообіцяв звільнити Кулика до кінця року, мітингувальники прийшли, аби нагадати про свою позицію.

Представник громадської організації «Міжнародний антикримінальний альянс» Максим Кузнецов пояснив: активісти зібрались під ГПУ, аби нагадати Рябошапці, що громадськість стежитиме за виконанням його обіцянки.

«На жаль, попередня влада навчила нас, що деякі обіцянки бувають порожніми. Тому ми прийшли сюди для того, аби підтримати Руслана Рябошапку у цьому рішенні та нагадати йому, що громадськість дивиться за цим процесом та вимагає негайного звільнення Кулика», – розповів Кузнецов.

Також, активісти зазначили, що акції протесту триватимуть до остаточного звільнення одіозного прокурора, і закликають небайдужих киян приєднуватися до акції та разом боротися за очищення правоохоронних органів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.