Агрорейдерство на Харківщині. Хто покараний?

0 757

Історія з рейдерским захопленням фермерського господарства в селі Занки, Зміївського району на перший погляд вирішена, кульмінацією її стала сьогоднішня піар-акція, котру провела одна з патріотичних політичних партій.
Начальник Харківської обласної поліції переможно доповів мітингувальникам, що підприємство повернено законному власнику, а рейдери та «тітушки» котрі вчинили стрілянину та захопили
підприємство, або втекли, або затримані, їх керівник голова Східного Корпусу Олег Ширяєв буде притягнутий кримінальної довідповідальності. Якщо на це шоу подивитись зі сторони то чітко видно що ціль з піаром партії та чиновників досягнута. Бізнес повернутий законному власнику. Тільки залишились питання. Чому із озброєним агрорейдерством повинні боротися політичні партії чи місцеві активісти. А не районна влада та поліція ( в Зміївському МВС більше сотні оперів на зарплаті), прокуратура? Чому не покарані керівники правоохоронних органів району за бездіяльність? Де той нотаріус за підписом якого відбулось документальне прикриття рейдерства? Чому слідство не йде глибше? Чи це правова держава де функції правоохоронних органів виконують партії та звичайні мешканці?

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.