ФІРМИ НАБЛИЖЕНІ ДО НАРДЕПА ВІКТОРА РОМАНЮКА ТА КЕРІВНИЦТВА ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗВИНУВАЧУЮТЬ У РОЗКРАДАННІ 70 МЛН. ГРИВЕНЬ. ВИЛУЧЕННЯ ГРОШЕЙ ТА ДОКУМЕНТАЦІЇ З ПОГРЕБУ

0 2 701

Слідчі поліції Київщини спільно із оперативними працівниками Управління захисту економіки в Київській області ДЗЕ НП України викрили незаконні схеми із розтрати та привласнення бюджетних коштів.

У Васильківському районні на Київщині правоохоронці підозрюють у розкраданні 70 мільйонів гривень підприємства та посадовців наближених до народного депутата України Віктора Романюка, екс-голови Васильківської районної державної адміністрації Владислава Одинця, а також наближеного до нього першого заступника.

Зокрема, так цю ситуацію прокоментував керівник поліції Київщини:»Посадові особи Васильківської райдержадміністрації, починаючи з 2017 року і до цих пір, через фіктивні підприємства, замовляли будівельні роботи з ремонту навчальних закладів за завищеними цінами і переводили в готівку бюджетні гроші через конвертаційні центри. Таким злочинним шляхом вони заволоділи коштами в особливо великих розмірах – понад 70 млн гривень».

Головними підозрюваним слідством визнані наближений до нардепа Віктора Романюка екс-голова райдержадміністрації Владислав Одинець, та його спільники.

Як повідомляють власні джерела, пан Одинець поки відмовляється давати покази та співпрацювати зі слідством. В свою чергу, народний депутат Віктор Романюк поки також не коментує 17 обшуків в адміністрації та на підприємствах Васильківщини.

Також, одним з головних фігурантів справи є перший заступник Голови адміністрації Червенко, який був призначений на посаду за вказівкою тодішнього Голови Одинця, та використовуючи свою посаду намагається покривати вказані підприємства та розкрадання бюджетних коштів.

Сам Червенко також є фігурантом 5ти кримінальних проваджень щодо розкрадань і зловживань посадовим становищем, і є всі підстави звинувачувати його у декларуванні недостовірної інформації та незаконному збагаченні. Як стало відомо, парламентарі готують звернення до правоохоронних органів щодо притягнення до відповідальності першого заступника Голови районної державної адміністрації, а слідчі працюють над винесенням підозр усім фігурантам кримінального провадження за фактом розкрадань більше 70 мільйонів бюджетних гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.