Перша перемога над незаконними георозвідницькими роботами

0 894

В боротьбі громади селища Введенка та громадської організації Міжнародний Антикримінальний Альянс проти незаконної діяльності компанії з країни посібниці Росії Білорусіїї «РУП Производственное обїединение «Белорусьнефть» по георозвіддці на території села.
Нагадаємо, нещодавно мешканці селища вийшли на протести проти георозвідки, котру проводить білоруська компанія «РУП Производственное объединение » Белоруснефть» На замовлення компанії Вадима Новінського ООО «Пром Инерго Продукт». Яка проводиться під захистом селищного голови Введенки, а саме Ганни Геращенко, але яким чином якщо ж немає жодних дозвільних документів на георозвідку. Активісти з громадою неодноразово проводили акції в ході яких стало відомо що корумповану селищну голову захищає харківська обласна спілка ветеранів ато за дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.
Завдяки інформаційним запитам інформаційного агентства та журналіста Богдана Воронцова до Чугуївського районної ради ми отримали офіційну відповідь, що районна рада не надавала жодних дозволів на будь-які роботи вищевказаними компаніями на георозвідну роботу, та зобов’язалися дізнатись про все це та прийняти міри які входять до їх компетенції. А на подібний запит до Чугуївської районної адміністрації отримали відповідь, що місцеві адміністрації не мають впливу в таких процесах як видобуток корисних копалин. На підставі можливої незаконної діяльності що відбувається на їх території та її прикриває селищний голова та голова районної державної адміністрації за наданою в запиті інформацією ініціює перевірку. Буде перевірена діяльність селищної ради та її голови, та законність робіт. Про результати районна адміністрація зобов’язалася відразу нам повідомити.

Громадська організація Міжнарожний Антикримінальнийний Альянс доб’ється припинення незаконної діяльності в селищі Введенка та незаконного збагачення олігархів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.